Dotkliwa porażka z Mszalnicą

Relacje Seniorzy

Opublikowano 2016-08-23 przez Adrian Kalisz

Zamczysko odniosło drugą porażkę w tym sezonie. Mecz na trudnym terenie w Mszalnicy rozpoczął się jednak dla nas bardzo dobrze. Po szybko zdobytej bramce przez Damiana Bińkiewicza objęliśmy prowadzenie. Później niestety w nasze poczynania wkradł się chaos. Gracze Mszalnicy jeszcze przed przerwą zdołali doprowadzić do wyrównania po samobójczym trafieniu Marcina Hebdy. Druga połowa przebiegała już pod dyktando gospodarzy, którzy wykazali się świetną skutecznością. Zamczysko również stworzyło wiele dobrych okazji, ale szwankowało wykańczanie akcji. Rzutu karnego dla naszej drużyny przy stanie 2:1 nie wykorzystał Bińkiewicz. Gola dla Zamczyska w drugiej połowie zdobył Maciej Kafel, który sprytnym strzałem z 16 metrów pod poprzeczkę nie dał szans golkiperowi Mszalnicy.

Podsumowując, mecz zdecydowanie zagrany poniżej możliwości biorąc pod uwagę kadrę jaką miał do dyspozycji zastępujący trenera prezes Rafał Gawlik. Mamy nadzieję, że kiedy poprawimy zgranie w poszczególnych formacjach, takie „wpadki” jak dzisiaj nie będą się już zdarzały.

LKS Mszalnica 6:2 Zamczysko Marcinkowice

Bramki dla Zamczyska: Damian Bińkiewicz i Maciej Kafel