Drugi mecz i druga wygrana trampkarzy!!!

Relacje

Opublikowano 2018-09-15 przez Marcin Hebda

Dzisiaj odbył się mecz naszych trampkarzy z Heleną Nowy Sącz na ich stadionie. Po pierwszym meczu z Dunajcem wygranym 4:0 nasze apetyty na zwycięstwo wzrosły. Mecz zaczął się wyśmienicie dla naszej młodszej drużyny już w 2 minucie po dobrym dośrodkowaniu Michała Webera z rzutu rożnego Patryk Bińkiewicz strzelił gola po słabym wybiciu bramkarza. Niestety z prowadzenia nie cieszyliśmy długo, bo w 10 minucie straciliśmy pierwszą bramkę, ale nie poddaliśmy się i w 15 minucie znowu z rzutu rożnego gola strzela tym razem Nikodem Drwal. To nie koniec strzelania, zaledwie 7 minut po strzeleniu drugiej bramki na listę strzelców ponownie wpisał się Patryk Bińkiewicz, który popracował w obronie i odebrał piłkę i swój rajd zakończył golem. Kolejna bramka padła w 25 minucie gdy dobre podanie wykorzystał Kacper Zięba. Gospodarze odpowiedzieli drugą bramką, ale po pierwszej połowie schodziliśmy w dobrych nastrojach. Helena Nowy Sącz wyszła na drugą połowę dużo bardziej zmotywowana jednak to my w 46 minucie strzeliliśmy piękną bramkę zza szesnastki, której autorem był Paweł Piszczek i prowadziliśmy już 5:2. W naszych szeregach widać było rozluźnienie, której efektem były 2 bramki pod rząd przeciwników. Skoncentrowaliśmy się i na parę minut przed końcem ponowie Patryk Bińkiewicz strzela 3 bramkę, zdobywa hat-tricka i tym samym rujnuje nadzieje Heleny na wywalczenie remisu. Mecz zakończył się wynikiem 6:4 dla naszych co jest drugą wygraną w tym sezonie.