MAMY LIDERA!!! Jedność Nowy Sącz – Zamczysko Marcinkowice 0:1

Relacje Seniorzy

Opublikowano 2017-05-01 przez Rafał Gawlik

Po meczu walki przerywamy znakomitą passę 14 zwycięstw z rzędu naszych przeciwników i wygrywamy na wyjeździe 1:0. W pierwszej połowie po zamieszaniu w polu karnym gospodarzy trafiamy w poprzeczkę po czym przy dobitce obrońca Jedności wybija piłkę z linii bramkowej. Druga połowa to nadal gra w środku pola i walka o każdą piłkę. W 70 minucie po dośrodkowaniu z rzutu wolnego bramkę głową dla naszej drużyny strzela Jabłoński lecz sędzia w tej akcji pokazał bardzo dyskusyjnego spalonego. Po tej sytuacji daliśmy się zepchnąć do defensywy lecz goście nie zdołali tego wykorzystać. W 85 minucie nasi licznie zgromadzeni kibice jak i ławka rezerwowych wykrzyczeli głośne „JEEEEEST!!!” Po wyprowadzonej kontrze prawą stroną boiska strzałem z około 25 metrów Marcin Hebda dał naszej drużynie upragnione prowadzenie! Gospodarze w końcówce próbowali doprowadzić do wyrównania lecz nasza obrona w tym dniu była świetnie dysponowana! Wywozimy z Nowego Sącza 3 bardzo ważne punkty które dają realne szanse na grę w barażach o awans do sądeckiej A-klasy!

Kolejny mecz w niedzielę o godzinie 16:00 z drużyną Piątkowej Łęg na boisku w Marcinkowicach! Zapraszamy już teraz wszystkich kibiców jak i sympatyków naszej drużyny na to spotkanie! Wasze wsparcie będzie bardzo ważne w walce o zwycięstwo w tym trudnym spotkaniu! Zapraszamy!

Jedność Nowy Sącz – Zamczysko Marcinkowice 0:1 (0:0)