Strzelanina w Marcinkowicach!!!

Relacje Seniorzy

Opublikowano 2018-09-10 przez Marcin Hebda

Nasi piłkarze odnieśli kolejne wysokie zwycięstwo 7:0 (1:0). Mecz dla naszej drużyny rozpoczął się wręcz idealnie gdyż już w 2′ wyszliśmy na prowadzenie za sprawą Gołdasa, który wykorzystał dośrodkowanie Hebdy z rzutu rożnego i nie dał szans bramkarzowi. Z minuty na minutę przewaga Zamczyska rosła lecz nie przyniosło to efektów w postaci bramki. W okolicach 30′ Zawada mogła doprowadzić do remisu wyprowadzając kontrę lecz piłkę z linii bramkowej wybijał niezawodny w tym sezonie Urbański. Do szatni zeszliśmy z wynikiem 1:0. Po przerwie kibice zgromadzeni na stadionie nie musieli długo czekać na bramkę, bo już w 48′ D.Bińkiewicz otrzymał podanie od Budnika i podwyższył prowadzenie. W 55′ Pasiut dośrodkowuje w pole karne, a tam po raz kolejny świetnie ustawiony Bińkiewicz główkuje i jest 3:0. Kolejna bramka padła w 63′ za sprawą dokładnej akcji przeprowadzonej przez Peciaka i Pasiuta, ten pierwszy asystował, a Pasiutowi pozostało tylko skierować piłkę do bramki. W 70′ minucie po raz kolejny Hebda fenomenalnie znalazł Gołdasa w polu karnym i zdobywamy 5 bramkę. Prawdziwe „wejście smoka” zanotował najstarszy zawodnik naszego klubu ale i najstarszy na placu gry (51 lat) Tomasz Szkarłat, który na boisku zameldował się w 80′ a już w 81′ wpisał się na listę strzelców. Należy nadmienić iż jest to już jego druga bramka w tym sezonie. Przy tym trafieniu trzecią asystę w tym meczu zanotował Hebda. Tomasz Szkarłat w 85′ meczu udowodnił że nie tylko potrafi celnie strzelić ale i asystować, podał do Gołdasa dla którego był to drugi hat-trick w kolejnym spotkaniu . Mecz wygrywamy 7:0 (1:0) i utrzymujemy pozycję wicelidera. Wciąż znajdujemy się w gronie 4 niepokonanych drużyn z NAJLEPSZYM BILANSEM BRAMKOWYM 32:4.