Terminarz rozgrywek II ligi juniorów starszych (2016/2017)

Ogłoszenia Juniorzy

Opublikowano 2016-08-20 przez Rafał Gawlik

Terminarz rozgrywek II ligi juniorów starszych okręgu Nowy Sącz w sezonie 2016/2017.

 

RUNDA I – jesień 2016 r.

 

Kolejka 1

AMATOR ZAMCZYSKO 2016.08.27   10
GRYBOVIA PAUZA
DĄBROVIA BIEGONICZANKA 2016.08.22   10
ŚWINIARSKO ZAWISZA 2016.08.27   16
PRZYDONICA PAUZA

 

Kolejka 2

ZAMCZYSKO PAUZA
ZAWISZA PRZYDONICA 2016.08.30   17:30
BIEGONICZANKA ŚWINIARSKO 2016.08.30   17:30
DABROVIA PAUZA
AMATOR GRYBOVIA 2016.08.30   17:30

 

Kolejka 3

ZAWISZA PAUZA
GRYBOVIA ZAMCZYSKO 2016.09.03   10
DABROVIA AMATOR 2016.09.03   10
ŚWINIARSKO PAUZA
PRZYDONICA BIEGONICZANKA 2016.09.03   13

 

Kolejka 4

BIEGONICZANKA PAUZA
ZAMCZYSKO ZAWISZA 2016.09.10   10
PRZYDONICA PAUZA
AMATOR ŚWINIARSKO 2016.09.10   16
GRYBOVIA DĄBROVIA 2016.09.10   16

 

Kolejka 5             

DĄBROVIA ZAMCZYSKO 2016.09.17   10
ŚWINIARSKO GRYBOVIA 2016.09.17  16:30
PRZYDONICA AMATOR 2016.09.17   10
ZAWISZA BIEGONICZANKA 2016.09.17   15

 

Kolejka 6

AMATOR PAUZA
ZAMCZYSKO BIEGONICZANKA 2016.09.24   15
ZAWISZA  PAUZA
GRYBOVIA PRZYDONICA 2016.09.24   10
DĄBROVIA ŚWINIARSKO 2016.09.24   10

 

Kolejka 7

GRYBOVIA PAUZA
ŚWINIARSKO ZAMCZYSKO 2016.10.01   15
PRZYDONICA DABROVIA 2016.10.01   11
ZAWISZA AMATOR 2016.10.01   15
BIEGONICZANKA PAUZA

 

Kolejka 8

DABROVIA PAUZA
ZAMCZYSKO PAUZA
GRYBOVIA ZAWISZA 2016.10.08   14
AMATOR BIEGONICZANKA 2016.10.08   10
ŚWINIARSKO PRZYDONICA 2016.10.08   15

 

Kolejka 9

ŚWINIARSKO PAUZA
PRZYDONICA ZAMCZYSKO 2016.10.15   11
ZAWISZA DĄBROVIA 2016.10.15   15
BIEGONICZANKA GRYBOVIA 2016.10.15   14
AMATOR PAUZA

Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentrzy.

Klasa A - Sezon 2020/2021

Poprzedni Mecz

Victoria Witowice Dolne – Zamczysko Marcinkowice

0 - 2

17. kolejka spotkań

11 listopada 2020, 13:30

Stadion w Witowicach Dolnych

Klasa A - Sezon 2020/2021

Tabela

Pos   Zespół M Pkt
1 Biegoniczanka Nowy Sącz 16 39
2 Zamczysko Marcinkowice 16 36
3 Victoria Witowice Dolne 16 34
4 Amator Paszyn 15 32
5 Orzeł Ptaszkowa 16 30
6 LKS Ubiad 16 27
7 Górka Szczereż 16 22
8 LKS Świniarsko 14 22
9 LKS Mszalnica 16 21
10 KPT Nawojowa 16 20
11 Dąbrovia Wielogłowy 16 19
12 Budowlani Jazowsko 16 18
13 Olimpik Powroźnik 16 17
14 Jedność Nowy Sącz 16 13
15 Wicher Mogilno 15 11
16 Ogniwo Piwniczna Zdrój 16 10
17 Piątkovia Łęg 16 9

Informacje

Brak wiadomości.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą publikować wiadomości
😉😐😡😈🙂😯🙁🙄😛😳😮😆💡😀👿😥😎😕