Udany rewanż! W dobrym stylu pokonujemy drużynę Nawoji

Relacje Seniorzy

Opublikowano 2017-10-24 przez Mr Mateusz

Niezwykle udanie dla nas zakończyło się spotkanie 10 kolejki sądeckiej B klasy w którym pokonaliśmy na własnym boisku zespół Nawoji. Do meczy przystąpiliśmy pełni wiary w zwycięstwo chcąc się zrewanżować za porażkę 1:2 poniesioną przed kilkoma tygodniami w Nawojowej.

W pierwszej połowie nieznacznie przeważaliśmy nad rywalem. Mieliśmy swoje dogodne sytuacje, utrzymywaliśmy się przy piłce, brakowało jednak skutecznego wykończenia akcji. Do przerwy wynik był bezbramkowy.

Na drugą połowę weszliśmy wierząc, że to spotkanie jesteśmy w stanie rozstrzygnąć na swoją korzyść. Choć początkowo w stylu gry obydwu ekip nie widać było znaczących zmian, to bramka strzelona dla nas przez Marcina Hebdę wpłynęła motywująco na całą naszą drużynę. Od tego momentu graliśmy już znacznie lepiej. Kolejne bramki zdobywane kolejno przez Sromka, Gibasa oraz Budnika były potwierdzeniem dobrej gry całego zespołu. W końcowych 25 minutach znacząco dominowaliśmy nad piłkarzami Nawoji, których niecelne podania i błędy indywidualne były powodem częstych przechwytów piłki z naszej strony. Wygrywamy pewnie różnicą 4 bramek i wracamy po tym meczu na drugie miejsce w tabeli.

Już w najbliższą niedzielę o 14:00 zapraszamy na ostatni w rundzie jesiennej mecz Zamczyska. Tym razem na wyjeździe rozegramy zaległe spotkanie z Zawadą Nowy Sącz. Serdecznie zapraszamy!