Wygrana Zamczyska dedykowana Janowi Sromkowi!!!

Relacje Seniorzy

Opublikowano 2018-09-23 przez Marcin Hebda

Mecz zaczął się od minuty ciszy za śp. Jana Sromka najwierniejszego kibica LKS Zamczysko Marcinkowice. Pogrzeb odbył się w ten sam dzień co mecz z Jednością Nowy Sącz na naszym terenie. Początek meczu należał do nas świetnie graliśmy w każdej strefie boiska. Stąd też w 7 minucie po dużym zamieszaniu w środku pola, pięknym strzałem zza „16″ gola strzelił Wojciech Uroda. W pierwszej połowie mieliśmy jeszcze parę sytuacji do podniesienia rezultatu ale brakowało szczęścia. Wynik 1:0 utrzymywał się do 55 minuty, gdy wówczas po składnej akcji bramkę zdobył Adrian Gołdas. Goście próbowali odpowiedzieć i 5 minut później znów Adrian Gołdas wpisał się na listę strzelców po świetnym kontrataku, doskonałym rajdzie i podaniu od Damiana Bińkiewicza. Zespół z Jedności miał kilka okazji do strzelenia gola, ale Jarosław Bińkiewicz na bramce był dzisiaj niezawodny, a jego parady zadecydowały, że zeszliśmy z boiska z czystym kontem. Kolejny mecz z rzędu, w którym nie tracimy gola. Brawo Zamczysko!!!

Skład: J. Bińkiewicz – W. Urbański – D. Szyszka – K. Budnik – M. Hebda – D. Peciak (P. Panicz 70’) – M. Wójtowicz – W. Uroda (P. Jawor 56′) – M. Pasiut (J. Gibas 60′) – A. Gołdas (D. Sromek 80′) – D. Bińkiewicz (T. Szkarłat 83′)

Strzelcy bramek: Wojciech Uroda 7′ Adrian Gołdas 55′ Adrian Gołdas 60′