Zamczysko zdobywa kolejne 3 punkty!!!

Relacje Seniorzy

Opublikowano 2018-09-03 przez Marcin Hebda

W meczu 5 kolejki Sądeckiej klasy „B”ekipa pod wodzą Dariusza Pecika pokonała Tabaszovię Tabaszowa 0:4. Od pierwszych minut przeważała drużyna Zamczyska, niestety próby Peciaka, Hebdy czy D.Bińkiewicza nie przyniosły zamierzonych efektów. Dopiero w 27 minucie dośrodkowanie z rzutu rożnego wykonywanego przez Hebdę zamienił na gola Gołdas. Chwile później Zamczysko mogło powiększyć swoją przewagę za sprawą D.Bińkiewicza ale górą w tym starciu okazał się bramkarz gospodarzy. Ekipa Tabaszovi zagościła pod naszą bramką dopiero w 35 minucie oddając strzał z okolic 16 metra który nie sprawił problemów J.Bińkiewiczowi. I tak na przerwę schodziliśmy z przewagą jednego gola. Drugą połowę mogliśmy a nawet powinniśmy zacząć z przysłowiowego wysokiego C w polu karnym świetnie znalazł się D.Bińkiewicz który minął rywala i podał do nabiegającego Gołdasa który uderzył wprost w dobrze ustawionego bramkarza. Nie podłamało to naszych zawodników którzy coraz śmielej atakowali bramkę gospodarzy. W 55 minucie po raz kolejny na listę strzelców wpisał się Gołdas który otrzymał fenomenalne podanie od D.Bińkiewicza. Upłynęło zaledwie 60 sekund i cieszyliśmy się z kolejnej bramki którą zdobył i jednocześnie skompletował hat-tricka Gołdas, przy tej bramce asystę zaliczył Peciak. Ale taki wynik w dalszym ciągu nie zadowalał zawodników Zamczyska którzy starali się strzelić kolejną bramkę i dobić rywala. Ataki przyniosły efekt w 69 minucie gdy czwarta bramkę strzelił Pasiut który rozradował kibiców Zamczyska. Do końca meczu wynik nie uległ zmianie chociaż było kilka okazji na podwyższenie. Po tym meczu dopasujemy kolejne 3 punkty i w dalszym ciągu utrzymujemy pozycję wicelidera.

Skład: J.Bińkiewicz-Szyszka-Budnik-Urbański-Uroda(65′ Jawor)-Gołdas(85′ T.Szkarłat)-Peciak(73′ Matuszny)-Hebda-Pasiut(80’Mróz)-D.Bińkiewicz-K.Szkarłat(45’Wójtowicz)

Dziękujemy naszym kibicom którzy jak zwykle nie zawiedli i licznie stawili się na meczu.