Zasłużona porażka w łęce!!!

Relacje Seniorzy

Opublikowano 2018-10-15 przez Marcin Hebda

14.10.2018 ten dzień na pewno nie będzie nam się miło kojarzył. Dzień meczu z LKS Łęka na ich boisku. Do spotkania podchodziliśmy szczególnie bo nie dość, że w roli lidera to jeszcze mogło to być historyczne 10 zwycięstwo z rzędu. Niestety tak się jednak nie stało. Mecz początkowo bardzo wyrównany i dużo gry w środku pola. W 15 minucie mogliśmy objąć prowadzenie po dużym zamieszaniu w okolicach piątego metra, ale szczęście dopisało gospodarzom. Niedługo po tym sytuację miał Adrian Gołdas wyszedł praktycznie „sam na sam” z bramkarzem Łęki niestety golkiper okazał się lepszy. Nie wykorzystane okazje lubią się mścić i w 28 minucie straciliśmy pierwszą bramkę. LKS Łęka jeszcze bardziej się rozkręciła, a my nie mogliśmy temu zaradzić i kilka minut później straciliśmy gola po kontrataku. Nasze problemy się pogłębiały ciężko było wyprowadzić jakąś skuteczną akcję. Przeciwnicy szli za ciosem i w ostatniej akcji pierwszej połowy wbili nam trzecią bramkę tym razem po stałym fragmencie gry. Schodziliśmy z boiska przegrywając różnicą aż 3 bramek. Druga połowa zaczęła się od bramki dla Zamczyska. Po dobrym dośrodkowaniu i strzale z główki Damiana Bińkiewicza praktycznie do pustej bramki. Znów nasza drużyna osiadła, a Łęka podwyższyła rezultat na 4:1. Mecz nie układał się po naszej myśli, Łęka atakowała cały czas czego owocem była kolejna bramka po ładnym rajdzie jednego z zawodników rywali. Zdołaliśmy odpowiedzieć bramką Marcina Hebdy, ale na nic się to stało, gdyż ostateczny cios wyprowadzili gospodarze tuż przed ostatnim gwizdkiem. Niestety ulegliśmy Łęce 6:2 po fatalnym meczu i zakończyliśmy passe 9 zwycięstw z rzędu. Nie zawsze się wygrywa, ale w następnym meczu trzeba udowodnić, że to był wypadek przy pracy!!!