Zwycięstwo trampkarzy z liderem!!!

Relacje

Opublikowano 2018-10-15 przez Marcin Hebda

Dzisiaj (13.10.2018) drużyna trampkarzy podejmowała na własnym boisku lidera tabeli, czyli Sokół Stary Sącz. Mecz rozgrywany był w bardzo szybkim tempie zarówno Zamczysko jak i drużyna Sokoła stwarzała sobie dogodne sytuacje. Niestety pierwsza bramka należała do rywali po ładnym strzale zza pola karnego. Na odpowiedź nie czekaliśmy długo w 15 minucie bramkę wyrównującą zdobył Nikodem Drwal. Stan 1:1 utrzymał się do końca I połowy pomimo wielu sytuacji z obu stron. II połowa należała do nas. W 10 minucie fenomenalnym strzałem z rzutu wolnego popisał się Antek Kalisz i prowadziliśmy 2:1. Kilka minut później kolejny rzut wolny tym razem podchodzi Kacper Zięba równie pięknym strzałem pokonał bramkarza gości. Sokół zepchnął nas do obrony, ale nic nie wskórali. Wyprowadziliśmy 4 cios w tym meczu, a konkretnie Kacper Zięba w 25 minucie po lekkim zamieszaniu w polu karnym stanął „oko w oko” z bramkarzem i bez problemów trafił gola. Drużyna ze Starego Sącza w końcówce strzeliła drugą bramkę ale to nie miało większego wpływu na dalszy przebieg tego spotkania. Wygrana 4:2 z liderem stała się faktem BRAWO ZAMCZYSKO!!!