Zwycięstwo Zamczyska 4:1 z Drużyną Przydonicy

Relacje Seniorzy

Opublikowano 2018-10-21 przez Marcin Hebda

21.10.2018 dzień XII kolejki sądeckiej B klasy. LKS Zamczysko na własnym boisku podejmowało ULKS Przydonicę. Po przegranej w Łęce wszyscy zawodnicy chcieli się odkuć i udowodnić swoją świetną dyspozycję w tym sezonie. Nadaliśmy ton temu spotkaniu jednakże czegoś nam brakowało. Bliski szczęścia był Adrian Gołdas niestety w ostatniej chwili interweniował kapitan drużyny gości. Duże zagrożenie stwarzaliśmy po stałych fragmentach gry, głownie rzutach rożnych. Pomimo tego po pierwszej połowie utrzymywał się remis 0:0. Druga odsłona zaczęła się świetnie już w 51 minucie po składnej akcji naszego zespołu Adrian Gołdas „wpakował” piłkę do siatki. Niedługo potem bramkę strzelił Marcin Pasiut poprawiając strzał Marcina Hebdy. Goście zdołali nawiązać kontakt po wykorzystaniu rzutu karnego. Nic to nie zmieniło, gdyż Damian Bińkiewicz wspaniałym lobem pokonał golkipera Przydonicy. Kolejną sytuację miał Damian Sromek, który wychodził „sam na sam” z bramkarzem, niestety przegrał ten pojedynek. Wynik ustanowił w 85 minucie niezawodny TOMASZ SZKARŁAT. Najprawdopodobniej bramka sezonu naszego weterana, który uderzeniem z „pierwszej piłki” wykorzystał dośrodkowanie jednego z partnerów. TO JUŻ 4 BRAMKA W TYM SEZONIE, OBY NIE OSTATNIA. Oczywiście dalej jesteśmy liderem tabeli i będziemy walczyć żeby tak zostało!