Kluby w lidze

Klasa A, sezon 2019/2020

Amator Paszyn

Rank
6
Mecze
9
Won
6
Tied
0
Lost
3

Next Match

Olimpik Powroźnik Amator Paszyn

11. Match Day

4 października 2020‚ 16:00 Stadion w Powroźniku

 

Last Match

Amator Paszyn KPT Nawojowa

10. Match Day

27 września 2020‚ 14:00 Stadion w Paszynie

4 - 0

Biegoniczanka Nowy Sącz

Rank
3
Mecze
9
Won
6
Tied
2
Lost
1

Next Match

LKS Świniarsko Biegoniczanka Nowy Sącz

11. Match Day

4 października 2020‚ 11:00 Stadion w Świniarsku

 

Last Match

Biegoniczanka Nowy Sącz Budowlani Jazowsko

10. Match Day

27 września 2020‚ 11:00 Stadion Nowy Sącz - Biegonice

3 - 2

Budowlani Jazowsko

Rank
16
Mecze
9
Won
1
Tied
2
Lost
6

Next Match

Budowlani Jazowsko Wicher Mogilno

11. Match Day

4 października 2020‚ 12:00 Stadion w Jazowsku

 

Last Match

Biegoniczanka Nowy Sącz Budowlani Jazowsko

10. Match Day

27 września 2020‚ 11:00 Stadion Nowy Sącz - Biegonice

3 - 2

Dąbrovia Wielogłowy

Rank
11
Mecze
10
Won
3
Tied
1
Lost
6

Next Match

Dąbrovia Wielogłowy KPT Nawojowa

12. Match Day

11 października 2020‚ 11:00 Stadion w Wielogłowach

 

Last Match

Dąbrovia Wielogłowy Zamczysko Marcinkowice

10. Match Day

27 września 2020‚ 11:00 Stadion w Wielogłowach

2 - 3

Górka Szczereż

Rank
7
Mecze
10
Won
5
Tied
3
Lost
2

Next Match

Zamczysko Marcinkowice Górka Szczereż

11. Match Day

4 października 2020‚ 15:00 Stadion w Marcinkowicach

 

Last Match

Górka Szczereż LKS Ubiad

10. Match Day

27 września 2020‚ 11:00 Stadion w Szczereżu

2 - 2

Jedność Nowy Sącz

Rank
12
Mecze
9
Won
2
Tied
3
Lost
4

Next Match

Jedność Nowy Sącz LKS Mszalnica

11. Match Day

4 października 2020‚ 16:00 Stadion Nowy Sącz - Jedność

 

Last Match

Ogniwo Piwniczna Zdrój Jedność Nowy Sącz

10. Match Day

27 września 2020‚ 16:30 Stadion w Piwnicznej-Zdroju

2 - 2

KPT Nawojowa

Rank
13
Mecze
10
Won
2
Tied
2
Lost
6

Next Match

KPT Nawojowa Piątkovia Łęg

11. Match Day

4 października 2020‚ 11:00 Stadion w Nawojowej

 

Last Match

Amator Paszyn KPT Nawojowa

10. Match Day

27 września 2020‚ 14:00 Stadion w Paszynie

4 - 0

LKS Mszalnica

Rank
10
Mecze
9
Won
3
Tied
1
Lost
5

Next Match

Jedność Nowy Sącz LKS Mszalnica

11. Match Day

4 października 2020‚ 16:00 Stadion Nowy Sącz - Jedność

 

Last Match

LKS Mszalnica LKS Świniarsko

10. Match Day

27 września 2020‚ 11:00 Stadion w Mszalnicy

8 - 0

LKS Świniarsko

Rank
9
Mecze
9
Won
4
Tied
1
Lost
4

Next Match

LKS Świniarsko Biegoniczanka Nowy Sącz

11. Match Day

4 października 2020‚ 11:00 Stadion w Świniarsku

 

Last Match

LKS Mszalnica LKS Świniarsko

10. Match Day

27 września 2020‚ 11:00 Stadion w Mszalnicy

8 - 0

LKS Ubiad

Rank
5
Mecze
10
Won
6
Tied
2
Lost
2

Next Match

LKS Ubiad Ogniwo Piwniczna Zdrój

11. Match Day

3 października 2020‚ 15:30 Stadion w Ubiadzie

 

Last Match

Górka Szczereż LKS Ubiad

10. Match Day

27 września 2020‚ 11:00 Stadion w Szczereżu

2 - 2

Ogniwo Piwniczna Zdrój

Rank
14
Mecze
10
Won
2
Tied
1
Lost
7

Next Match

LKS Ubiad Ogniwo Piwniczna Zdrój

11. Match Day

3 października 2020‚ 15:30 Stadion w Ubiadzie

 

Last Match

Ogniwo Piwniczna Zdrój Jedność Nowy Sącz

10. Match Day

27 września 2020‚ 16:30 Stadion w Piwnicznej-Zdroju

2 - 2

Olimpik Powroźnik

Rank
8
Mecze
10
Won
5
Tied
1
Lost
4

Next Match

Olimpik Powroźnik Amator Paszyn

11. Match Day

4 października 2020‚ 16:00 Stadion w Powroźniku

 

Last Match

Orzeł Ptaszkowa Olimpik Powroźnik

10. Match Day

27 września 2020‚ 15:00 Stadion w Cieniawie

3 - 2

Orzeł Ptaszkowa

Rank
1
Mecze
9
Won
7
Tied
1
Lost
1

Next Match

Victoria Witowice Dolne Orzeł Ptaszkowa

11. Match Day

4 października 2020‚ 16:00 Stadion w Witowicach Dolnych

 

Last Match

Orzeł Ptaszkowa Olimpik Powroźnik

10. Match Day

27 września 2020‚ 15:00 Stadion w Cieniawie

3 - 2

Piątkovia Łęg

Rank
15
Mecze
9
Won
2
Tied
0
Lost
7

Next Match

KPT Nawojowa Piątkovia Łęg

11. Match Day

4 października 2020‚ 11:00 Stadion w Nawojowej

 

Last Match

Zamczysko Marcinkowice Piątkovia Łęg

9. Match Day

20 września 2020‚ 15:00 Stadion w Marcinkowicach

5 - 0

Victoria Witowice Dolne

Rank
2
Mecze
9
Won
6
Tied
3
Lost
0

Next Match

Victoria Witowice Dolne Orzeł Ptaszkowa

11. Match Day

4 października 2020‚ 16:00 Stadion w Witowicach Dolnych

 

Last Match

Wicher Mogilno Victoria Witowice Dolne

10. Match Day

27 września 2020‚ 16:00 Stadion w Mogilnie

2 - 2

Wicher Mogilno

Rank
17
Mecze
9
Won
1
Tied
1
Lost
7

Next Match

Budowlani Jazowsko Wicher Mogilno

11. Match Day

4 października 2020‚ 12:00 Stadion w Jazowsku

 

Last Match

Wicher Mogilno Victoria Witowice Dolne

10. Match Day

27 września 2020‚ 16:00 Stadion w Mogilnie

2 - 2

Zamczysko Marcinkowice

Rank
4
Mecze
10
Won
6
Tied
2
Lost
2
Coach
Dariusz Peciak
Website
http://zamczyskomarcinkowice.pl/

Next Match

Zamczysko Marcinkowice Górka Szczereż

11. Match Day

4 października 2020‚ 15:00 Stadion w Marcinkowicach

 

Last Match

Dąbrovia Wielogłowy Zamczysko Marcinkowice

10. Match Day

27 września 2020‚ 11:00 Stadion w Wielogłowach

2 - 3

Klasa A - Sezon 2020/2021

Następny Mecz

Zamczysko Marcinkowice – Górka Szczereż

11. kolejka spotkań

4 października 2020, 15:00

Stadion w Marcinkowicach

Poprzedni Mecz

Dąbrovia Wielogłowy – Zamczysko Marcinkowice

2 - 3

10. kolejka spotkań

27 września 2020, 11:00

Stadion w Wielogłowach

Klasa A - Sezon 2020/2021

Tabela

Pos   Zespół M Pkt
1 Orzeł Ptaszkowa 9 22
2 Victoria Witowice Dolne 9 21
3 Biegoniczanka Nowy Sącz 9 20
4 Zamczysko Marcinkowice 10 20
5 LKS Ubiad 10 20
6 Amator Paszyn 9 18
7 Górka Szczereż 10 18
8 Olimpik Powroźnik 10 16
9 LKS Świniarsko 9 13
10 LKS Mszalnica 9 10
11 Dąbrovia Wielogłowy 10 10
12 Jedność Nowy Sącz 9 9
13 KPT Nawojowa 10 8
14 Ogniwo Piwniczna Zdrój 10 7
15 Piątkovia Łęg 9 6
16 Budowlani Jazowsko 9 5
17 Wicher Mogilno 9 4

Informacje

Brak wiadomości.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą publikować wiadomości
😉😐😡😈🙂😯🙁🙄😛😳😮😆💡😀👿😥😎😕